DERMALOGICA CONCEALING SPOT TREATMENT İLE SİVİLCE BAKIMI

Akne ve sivilceye meyilli cilde sahip olanlar, yeni çıkmakta olan sivilcelerin fazla büyümemesi ve  bir an önce geçmesi için pek çok ürün denemişlerdir. Denediğim ve   oldukça başarılı bulduğum ürünlerden biri dermalogicanın concealing spot treatment yani sivilceleri  kapatatan ve tedavi eden ürünü.

Dermalogicanın sivilceleri tedavi eden bu ürünü, hafif renkli yapısıyla aynı zamanda hafif bir  kapatıcılık  sağlıyor. İçerisinde yer alan salisilik asit, sülfür ve çinko oksit ile akneyi sebep olan bakterileri azaltarak; sivilcelerin büyümesine engel oluyor ve bunu ciltte aşırı kurumaya ve tahrişe sebep olmadan yapıyor. Denediğim bazı markalar  ciltte aşırı kuruma ve tahriş yaptığından bir süre sonra kullanmaktan vazgeçtim. Oysa dermalogicanın concealing spot treatmentını rahatlıklı gün içerisinde  istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.  En önemli artısı da içerisinde benzoil peroksit olmaması  ve suni koku içermemesi.

Sivilce problemi yaşayanların mutlaka elinin altında  olması gereken bir sivilce  bakım ürünü. Kesinlikle işe yarıyor ve bittiğinde tekrar satın almak isteyeceğim bir ürün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.