EN YENİ GİYİLEBİLİR ANTİSELÜLİT ÜRÜNÜ: SLIMCELL-TEX

İlkbaharın kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde, yaz yaklaştıkça, daha fit ve selülitsiz olma adına tüm kadınları  bir telaş almaya başlar. Spora daha fazla vakit ayırılır, diyetlere başlanır,yeni selülit kremleri denenir vs…Tam da burada ilginizi çekeceğini düşündüğüm, Güzellik ve Bakım fuarında keşfettiğim harika bir antiselülit ürününden söz etmek istiyorum: Ürünün ismi SLIMCEL- TEX  Anticellulite Slimming 

SLIMCELL- TEX  Anticellulite Slimming  kozmotekstil bir ürün. Kozmotekstil ne demek derseniz? Kozmotekstil ürünler ; kıyafetlerinizin iç kısmına sıkarak kullanabileceğiniz ve içeriğindeki nano teknoloji  aktif bileşenler sayesinde, ciltle temas ettiğinde harekete geçerek,  etkileşime başlayan ürünlerdir.

SLIMCELL- TEX kafein, karnitin, at kestanesi, sarmaşık özü, tripeptide-1 ve  Butcherbroom özü gibi yağ azaltıcı etkili bir formüle sahip.

slimcell-tex antiselülit bakım

slimcell-tex antiselülit bakım

Ürün koton, keten, ipek yada sentetik her cins ve renkte tekstil malzemesinde kullanılabiliyor ve hiçbir şekilde renk vermiyor. Bu da demek oluyor ki; ne giyerseniz giyin ürünü rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Kullanımı oldukça kolay, giyeceğiniz pantolon, jean yada çorabın iç kısmına ürünü sıkıp, 5 dakika kadar kurumasını bekliyorsunuz. Anında giyeceğiniz kıyafet bir antiselülit ürününe dönüşüyor. İnanması zor ama gerçek.Üstelik günlük kıyafetlerde 3 yıkamaya kadar da etkisini sürdürüyor.  Ayrıca kullanmakta olduğunuz ürünler varsa onlarla da kombinleyerek etkilerini ikiye katlamış oluyorsunuz.

Bence böyle harika bir ürün ile zamanım yok bahanlerine de yer yok. Özelikle çalışan yada kendine kısıtlı zaman ayırabilen kişiler için vazgeçilmez bir ürün olmaya aday.Henüz denemediğim için etkileri konusunda yorum yapamıyorum. Ancak; Slimcell- tex denemeye değer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.