GENÇLİK AŞISI

Yaş aldıkça,cildimiz yaşlanmaya ve ışıltısını kaybetmeye başlar. Günümüz şartlarını düşünecek olursak; cildimizin yaşlanma süreci  ne yazık ki daha da hızlanmış durumda. Ancak; bu süreci yavaşlatmanın yolları da yok değil: Dengeli ve sağlıklı bir beslenme , yeterli su tüketimi, yeterli uyku ve doğru bakımlarla kronometreyi yavaşlatmak mümkün. Bununla birlikte dışarıdan cildimize uygulanabilecek oldukça güçlü  destekler var. Bu desteklerin en etkililerinden biri de Gençlik aşısı: Bio-expander.

gençlik aşısı: bio-expander

gençlik aşısı: bio-expander

20’li yaşlardan itibaren başlayan yaşlanma belirtilerini; cildin dolgunluğunu ve ışıltısını kaybetmesi, ince çizgilerin ve mimik çizgilerinin belirginleşmesi  şeklinde gözlemleyebiliriz. Cildimize parlak, dolgun ve pürüzsüz görüntüsünü sağlayan, aslında gençlik kaynağımız diyebileceğimiz madde Hyalüronik asittir. Gençlik aşısının ana maddesi de cildimizin gençliğini, ışıltısını ve dolgunluğunu koruması için  ihtiyacımız olan Hyalüronik asittir.

Gençlik aşısı Bio expander  her cilt tipinde , yanak boşluklarında, elmacık kemikleri çevresinde, çene ovalinde kullanılabildiği gibi el üstlerinde ve dekolte bölgesinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Diğer Hyalüronik asit dolgulardan farkı; içeriğindeki farklı Hyalüronik asit yoğunlukları ve yapısı dolayısıyla; hem volüm ihtiyacı olan bölgelere mikrokanül yöntemi ile  volüm vermek, hem de cildin yeniden yapılandırılmasını sağlamak amacıyla, tüm yüzde kullanılarak, cildin sağlıklı ve parlak görünümünün geri  kazandırılması için kullanılabilmesidir.

Genel amaç; cildin ihtiyacı olan, zamanla volüm azalmış bölgelerinde volüm sağlamak ve yaşla birlikte azalan Hyalüronik asit miktarını arttırarak, cildin sağlıkla ışıldamasını sağlamak.

Gençlik aşısı Bio expander’in en önemli özelliği ise içeriğinde protein ve nükleik asit bulunmadığı için alerjik reaksiyonlara sebep olmaması ve uygulama sonrası hemen sonuçlarının görülebilmesidir.

Bio-expanderin uygulama sıklığı ve şekli ise; konunun uzmanı doktorlar tarafından kişinin cilt yapısı değerlendirilerek belirlenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.