Harangvölgyi Anti-Ageing Skincare Türkiye’de

Harangvölgyi Anti-Ageing Skincare Macaristan’ın önde gelen doğal cilt bakım markalarından ve bir süredir Türkiye’de.

Anti-aging krem dendiğinde, bu tür kremlerin neredeyse %90 ‘ınında  hyalüronik asit ve kolajen  bulunur. Her iki içerik te sağlıklı bir cildin hücrelerinde bulunur. Yaşla birlikte  cildimizdeki hyalüronik asit seviyesi düşer, kolajen bağları zayıflar. İhtiyacı olduğunda dışarıdan destek olarak bu maddeleri cilde vermek, cildin ışıltısını uzun yıllar korumasını sağlar.

Lipozom ve nanoteknoloji ile geliştirilen Macar Harangvölgyi ürünleri de cildimizin ihtiyacı olan; hyalüronik asit, doğal kolajen ve cilde yararlı daha bir çok biyoaktif madde içeriyor. Bunların yanısıra; Harangvölgyi ürünlerinin bence en önemli özelliği cilde zararlı paraben, SLES, sentetik madde ve kimyasal madde içermiyor olması. Bu anlamda güvenle tercih edebileceğimiz bir marka. Ayrıca hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Harangvölgyi Anti-Ageing Skincare ürünleri  estetik müdahaleye gerek kalmadan cilde daha genç ve ışıltılı bir görünüm veren profesyonel bakımı, kendi ev ortamınızda sunmayı vaad ediyor. Hydrocare Serum içerdiği yüksek konsantrasyonlu Hyalüronik Asit ve Kollajen ile  markanın en gözde ürünlerinden birisi ve bir haftalık düzenli kullanım sonrası, kırışıklık ve derin çizgilerde %87 azalma sağladığı belirtiliyor.

İlk fırsatta mağazasını ziyaret etmek ve ürünleri denemek istiyorum. Merak edenler ürünler hakkında daha detaylı bilgiye www. hv-turkey.com adresinden ulaşabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.