”KANATLARINI KULLAN”

Kiehl’s 2014 yılında tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her sene düzenlediği sosyal sorumluk projelerine bir yenisini daha  ekleyerek, Bir Dilek Tut, Make A Wish Türkiye ile birlikte HIV pozitif doğan çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere bir yardım gecesi düzenliyor.

Alanlarında başarılı ve tanınmış 9 isim; Alara Koçibey, Ayşe Kucuroğlu, Bennu Gerede, Beyza Arslan, Engin Öztürk, Bertan Berk- Murat Tamgüç, Umut Eker ve Ümit Ünal, Kiehl’s çatısı altında ”Kanatlarını Kullan” projesine destek vermek üzere; bu sene birbirinden özel model Kiehl’s uçaklarını HIV pozitif doğan çocuklar adına farkındalık yaratmak adına tasarladılar.

Çocukların dileklerinin hayat bulabilmesi için gerçekleştirilecek bağış gecesinde tasarım uçakların satışından ve 100 adet  Kiehl’s Gece Bakım İksiri Midnight Recovery Concentrate’ninsatışından elde edilecek gelir Bir Dilek Tut Derneği, Make a Wish Türkiye’ye bağışlanacaktır.

Ayrıca sizlerde isterseniz Kiehl’s mağazalarında ”KANATLARINI KULLAN’‘ projesine destek olarak bir çocuğun daha dileğinin gerçekleşmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Kaynak: Kiehl’s basın bülteninden.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.