YENİYIL HEDİYESİ ALTERNATİFLERİ

Yeni yıl hediyesi seçmek oldukça zevkli bir o kadar da zordur. Hediyenin kişiye özel olması, hem verenin ruhunu yansıtması hem de hediye edilecek kişiye uygun olması gerekir.

Hala yeni yil hediyesi arayışındaysaniz, ZORLU CENTER’da kurulan yeniyıl köyüne bir uğrayın, derim. Çok şirin hediyeler bulabileceğinizi düşünüyorum. Gördüklerim hoşuma gittiği için paylaşmak istedim. Yeni yıl dolayısıyla kurulan bu standlar, yılbaşına kadar açıkmış. Ben iki gün önce gezebildim, bu yeniyıl köyünü. Ama çok soğuk olmayan bir günü tercih edin. Yoksa donabilirsiniz. Beğendiklerimi fotoğrafladım.Umarım siz de beğenirsiniz 🙂

Aveda‘nın Nepalli aileler tarafından hazırlanmış el yapımı doğal  harika hediye paketleri içerisinde harika cilt bakım ve saç bakım ürünleri bulunuyor. El yapımı bu kağıtlar sayesinde Nepal’de 5500 kişiye iş olanağı sağlanarak, yaşamlarına katkıda bulunuluyor. Siz de bir hediye seçerek, katkıda bulanabilirsiniz.

aveda yeni yıl hediyesiAtölye 11 tarafından hazırlanmış; üzerine  geleneksel Türk motifleri işlenmiş, harika ipek yastıklar..

ipek yastıklarHamm firmasının el işçiliği ahşap aksesuarları, harika ajandaları…

20141223_132512Mesele firmasının şık hediyeler haline getirilmiş, hepsi bir birinden faydalı, mis kokulu  doğal sabunları, doğal kumaşlardan yastıkları…

mesele

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.